Międzynarodowa firma informatyczna specjalizująca się w produkcji urządzeń do przechowywania danych, sieciowych urządzeń pamięci masowej (NAS), kart sieciowych i innych rozwiązań sieciowych. Firma została założona w 2004 roku w Tajwanie i od tego czasu stała się jednym z liderów w branży urządzeń pamięci masowej i rozwiązań sieciowych. QNAP Systems oferuje produkty dla różnych grup docelowych, od użytkowników indywidualnych po duże przedsiębiorstwa, a także dla różnych zastosowań, od przechowywania danych po zarządzanie wirtualnymi maszynami.

Własny system operacyjny

Kompletne rozwiązania sieciowe 10GbE/25GbE

Sieć Ethernet 10 Gb nie jest już zarezerwowana wyłącznie dla przedsiębiorstw. Może zostać zaadoptowany przez SOHO, użytkowników domowych i jest niezbędny dla współczesnej produkcji wideo i twórców treści. Wykorzystaj wysoką przepustowość 10 Gb, aby usprawnić przesyłanie plików 4K/8K, przechowywanie i edycję wideo dzięki bezproblemowym przepływom pracy i niesamowitej wydajności.

QNAP All-Flash

Niskie opóźnienie, losowy odczyt do 1 mln IOPS. Zoptymalizowany pod kątem pamięci masowej o znaczeniu krytycznym, centrów danych i obciążeń w wielu chmurach.

Fibre Channel SAN

Dzięki instalacji karty Fibre Channel na serwerze QNAP NAS można łatwo dodać NAS do istniejącego środowiska SAN w przystępnej cenie. Typowe sieci Fibre Channel SAN (Storage Area Networks) to zamknięte środowiska sieciowe, ich urządzenia są często drogie, a przy tym brakuje im elastyczności we wdrażaniu. QNAP NAS zapewnia dodatkową obsługę łączności Fibre Channel.

masz dodatkowe pytania?